Och! Bazar

Klient: Och!Bazar – targi fashion w Warszawie


Elementy realizacji projektu: konsultacje marketingowe, wsparcie strategii, projekt strony www, administrowanie stroną, copywriting

 

Oto Beata.


Beata trafiła do nas, kiedy jeszcze świadczyliśmy usługi freelancerskie z zakresu działań marketingowych i konsultacji (nieraz jeszcze i pro bono). Było to w 2012 roku. Wspieraliśmy na tamten czas małe, jednoosobowe firmy promując je w sieci i poza nią.

 

 

Wykreowanie nowej idei


Beata chciała coś zrobić dla Warszawy, chciała rozruszać trochę to miasto. Chciała celebrować miejskie życie. Po serii burzliwych rozmów z nami, mających formę i szkolenia i dyskusji, stworzyła pierwszy fanpage. Ten – dzięki dynamicznej ewolucji – rozwinął się w cykliczne targi w Warszawie.

Dziś Beata organizuje między innymi znane na całą Polskę targi fashion o nazwie Och!Bazar. Targi te przez kilka lat promowała na Facebooku.

 

 

Strona www potrzebna na wczoraj


W zeszłym roku zgłosiła się do nas ponownie, gdyż potrzeba posiadania własnej strony www stała się już koniecznością ze względu na coraz większą ilość targów i tym samym zamówień stoisk przez projektantów, co wymagało instalacji formularza rezerwacji. My w tym czasie rozwinęliśmy się już do agencji marketingu internetowego. Dzięki temu mogliśmy zaprojektować Beacie stronę internetową. Strona dedykowana jest twórcom – mogą na niej zarezerwować swoje stoisko targowe. Również warszawiacy wiedzą na bieżąco, gdzie i kiedy mają udać po projektanckie ciuchy.

 

„Napiszcie mi to, bo ja wiem, że robicie to dobrze”.


Jako, że specjalizujemy się także w pisaniu treści oraz kreowaniu nazw i haseł, strona www.ochbazar.pl wypełniła się i layoutem i treścią. A nazwa Och!Bazar dostała od nas swojego mniejszego brata, czyli slogan:

 

Miejski, modowy relaks.

„Innowacyjne, nieustająco rozwijające się i podatne na wszelkie ewolucje i rewolucje branżowe targi modowe Och! Bazar zapraszają klientów i projektantów kilka razy w roku.”

 

 

Och!Bazar z nami na co dzień


Strona Beaty mieszka na bizneszoomowym serwerze, a nasz webmaster aktualizuje na niej każdy jeden och-bazarowy event, czasem dodając grafiki i zmieniając zgodnie z pomysłami Beaty niektóre elementy strony.

 

Co się zmieniło dla Beaty?


Beata zyskała czas – automatyczny formularz zapisów na stronie oszczędził jej mnóóóóstwo czasu.

Zmieniła się także jej pozycja rynkowa jako organizatora targów. Zaczęła dostawać różne propozycje organizacji ogromnych warszawskich eventów, jak np. towarzyszących Dniu Niepodległości. Dostaje propozycje współpracy od mediów i największych galerii handlowych w stolicy. Niedługo targi Och!Bazar odwiedzimy w Blue City.

 

Beata Rosłoniec – Dyrektor Zarządzająca Och! Bazar

Projekt strony WWW Och! Bazar


 

 

 

 

 

to top button