Thorium

Inżynieria Kosmiczna

THORIUM

Dla klienta zajmującego się konstruowaniem satelit i pojazdów kosmicznych stworzyliśmy stronę internetową. Jest to projekt dedykowany. Na stronie głównej znajduje się efektowna animacja globu dla wywołania kluczowego pierwszego wrażenia u osób odwiedzających stronę. Postawiliśmy na szybki czas ładowania strony, dzięki czemu wyświetla się w pełni już po 2 sekundach.

Design

Nowoczesny design strony idealnie komponuje się ze charakterem marki. Dominuje prostota i elegancja, dlatego też na podstronach O nas i Produkty umieściliśmy opisy w formie zakładek, by zminimalizować ilość przewijania strony oraz by wyświetlać użytkownikowi tylko tę treść, która jest dla niego najbardziej istotna.

Dwie wersje językowe

Na stronie dodaliśmy drugą wersję językową ze względu na specyfikę branży klienta oraz jego działania na arenie międzynarodowej. Wdrożyliśmy ją w taki sposób, by nie wpływała ona na czas ładowania strony.

Mapa Google

Na podstronie Kontakt umieściliśmy formularz kontaktowy oraz osadziliśmy mapę Google w ciemnych kolorach tak, by elementy te były spójne z warstwą wizualną strony.

Aktualności

W związku z dużym naciskiem marki na transparentność podejmowanych działań przygotowaliśmy na stronie głównej sekcję Aktualności. Dzięki temu nie tylko osoby odwiedzające stronę, ale także potencjalni usługobiorcy mogą mieć wgląd w funkcjonowanie marki.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!