ŚwiatLekarza.pl

Portal z informacjami dla lekarzy

ŚWIAT LEKARZA

Strona Świat Lekarza była dla nas wyzwaniem. Z uwagi na to, że jest to portal dedykowany lekarzom i pracownikom medycznym, chcieliśmy na stronie głównej przedstawić jak najwięcej treści przy zachowaniu jednocześnie krótkiego czasu ładowania strony.

Lazy Load

Do tego rozwiązania użyliśmy technologii Lazy Load, które opóźnia ładowanie obrazków na stronie. Dzięki niemu poszczególne grafiki wczytują się stopniowo – w miarę przeglądania strony. Efekt pojawiających się zdjęć dodaje dodatkowo stronie prestiżu i elegancji.

Wirtualny Periodyk

W związku z pandemią Koronawirusa powstało zapotrzebowanie na wirtualne wydanie gazety. Dzięki niemu użytkownik może obejrzeć gazetę w domowym zaciszu. Publikacja jest animowana i daje efektowne wrażenie „przewracania” kolejnych stron. Umożliwiliśmy użytkownikowi przeglądanie archiwalnych wydań gazety w bardzo przystępnej formie slidera typu „Karuzela”, dzięki któremu użytkownik może w łatwy sposób znaleźć ten numer, którego szuka..

Prenumerata

Stworzyliśmy także system prenumerowania kolejnych numerów gazety, zintegrowany z dedykowaną platformą do mailingu. Wszyscy nowi subskrybenci automatycznie są grupowani według pełnionego zawodu. Dzięki temu mailing może być „skrojony” do potrzeb jego odbiorców.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!