Świat Koszulek Piłkarskich

Świat Koszulek Piłkarskich

Świat Koszulek Piłkarskich to sklep oferujące kolekcjonerskie i oryginalne koszulki piłkarskie. Powstał on w odpowiedzi na nadchodzący z zachodu trend na tego rodzaju odzież.

Sklep internetowy z koszulkami piłkarskimi

Sklep + Blog

Właściciel sklepu zbudował społeczność, prowadząc bloga opartego o platformę WordPress. Jednak sam sklep od początku planowaliśmy oprzeć o Prestashop, ze względu na stabilność tej platformy i stopień jej rozbudowania. Docelowo największy ruch miał kierować z bloga do sklepu, ale chcieliśmy także kierować klientów sklepów do bloga i w związku z tym zintegrowaliśmy ze sobą obie platformy. Tym sposobem do sklepu pobierane są najnowsze wpisy z bloga i wyświetlane są one na stronie głównej:

Megamenu

Ze względu na rozbudowaną i stale rozrastającą się strukturę kategorii, wdrożyliśmy w sklepie moduł Megamenu. Zależało nam, by poruszanie po sklepie było intuicyjne, nazwy kategorii czytelne, a same funkcjonowanie menu szybkie.

 

Program afiliacyjny

Na życzenie klienta wdrożyliśmy w sklepie program partnerski. Każdy klient, który poleci koszulkę ze swoim kodem polecającego, otrzyma rabat na kolejny zakup. Oczywiście polecona przez niego koszulka musi zostać zakupiona.

Wyzwaniem dla nas było połączenie programu afiliacyjnego z systemem do wystawiania faktur. Udało nam się to rozwiązać w następujący sposób:

-Klient, który ma dostatecznie dużo środków z programu, by opłacić za nie 100% kosztów koszulki, otrzymuje fakturę na 1gr (ze względu na wymogi prawne).

-W przypadku wykorzystania środków z programu partnerskiego od każdej z wystawianych faktur odliczana jest kwota za afiliację.

Dzięki programowi partnerskiemu sklep pozyskuje klientów bez dodatkowych nakładów finansowych na marketing.

One Page Checkout

Zgodnie z naszym standardem, w sklepie wdrożyliśmy uproszczony formularz zamawiania produktów zintegrowany z Paczkomatami InPost. Całość została dostosowana do wymagań ustawy o RODO.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!