Maua

Sklep z odzieżą XXL

Maua

Naszym klientem był producent i dystrybutor odzieży XXL. Stworzony przez nas sklep na platformie Prestashop był świadomym wyborem podyktowany możliwościami rozwoju tej platformy. Wykonując projekt przenieśliśmy wszystkie dane z poprzedniej wersji sklepu na Woocommerce.

PRZED
PO

Strona główna

Ze względu na to, że Maua postawiła na budowanie silnej marki i relacji z klientkami, stronę główną poprzeplataliśmy tekstami o marce, referencjami i artykułami blogowymi

Licznik odwiedzin

Na podstronie produktu dodaliśmy licznik odliczający aktualną ilość odwiedzin na stronie. Rozwiązanie to ma za zadanie zmotywować odwiedzającego do realizacji zakupu. Dzieje się tak poprzez uzmysłowienie mu skali popularności produktu oraz o wzbudzeniu w nim wrażenia, że dostępność produktu jest ograniczona i może się w każdym momencie zmienić

Filtrowanie produktów

Wiedząc, jak ważna w sklepie z odzieżą jest funkcja filtrowania, rozbudowaliśmy filtrowanie wg. koloru, rozmiaru i ceny.

One Page Checkout

Nauczeni doświadczeniem, że One Page Checkout zazwyczaj pozytywnie wpływa na konwersję, wdrożyliśmy takie rozwiązanie w sklepie. Dodatkowo, u góry podstrony ustawiliśmy licznik odliczający kwotę brakującą do darmowej dostawy, co ma za zadanie skłonić klientów do zwiększenia wartości koszyka.

Blog

W celu budowania silnej marki, do sklepu dodaliśmy blog z funkcją dodawania kafelków z produktami w treści artykułu.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!