Infocars24

Infocars24

Infocars24 to lider na polskim rynku wśród sklepów oferujących książki serwisowe i instrukcje samochodowe. Ze względu na specyfikę branży samochodowej i ilość dostępnych marek, modeli i wersji, projektując go położyliśmy nacisk na rozbudowane funkcje wyszukiwania i filtrowania produktów.

Migracja sklepu

Sklep został stworzony od podstaw na platformie Prestashop 1.7. Dotychczas funkcjonował na Redcarcie, jednak w związku z szybkim tempem jego rozwoju zrodziła się potrzeba zmiany oprogramowania

Zaawansowane wyszukiwanie produktów

Centralnym elementem strony głównej są dwie dedykowane instrukcjom samochodowym i książkom serwisowym wyszukiwarki z funkcją filtrowania produktów wg. podanych atrybutów. Dzięki nim użytkownik może w łatwy sposób znaleźć produkty dotyczące swojego modelu auta.

 

Wielojęzyczność

Infocars24 prowadzi szeroko zakrojoną ekspansję na rynki zagraniczne. Dlatego też wdrożyliśmy 5 wersji językowych i 5 walut. Dodatkowo rozbudowaliśmy sklep o funkcję wyświetlania różnych zdjęć produktów dla różnych jego wersji językowych.

Integracja z Allegro i Ebay

W związku z działalnością firmy na 6 kontach Allegro a także na OLX oraz Ebay, sklep został zintegrowany z tą platformą poprzez narzędzie Baselinker. Dla każdego języka dodanego w sklepie stworzyliśmy osobną integrację, tak, by w Baselinkerze istniała możliwość pobrania różnych wersji językowych tego samego produktu.

One Page Checkout

Wzbogaciliśmy sklep o uproszczony formularz zamawiania na jednej stronie, tak, by ścieżka zakupowa była jak najbardziej krótka, zrozumiała i czytelna. Tym samym zadbaliśmy o wzrost ilości sprzedaży dokonywanych przez Prestash

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!