ASA Architekci

Autorskie Studio Architektury

AUTORSKIE STUDIO ARCHITEKTURY

Podjęliśmy się zaprojektowania strony WWW dla istniejącego od 28 lat studia architektury. Stworzenie witryny dla projektantów z tak dużym doświadczeniem było dla nas zarówno wyzwaniem, jak i nobilitacją. Efekty tej współpracy prezentujemy poniżej.

W procesie projektowania, zgodnie z komunikacją i grupą docelową marki, skupiliśmy się na kolorze czarnym oraz minimalistycznym wyglądzie. Dobierając zdjęcia postawiliśmy na te w jasnych odcieniach, by były one spójne z witryną i dały jeszcze lepszy efekt wizualny.

Portfolio

W branży architektonicznej portfolio jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o nawiązaniu współpracy. Ze świadomością tego wysunęliśmy realizacje na pierwszy plan i starannie dobierając zdjęcia wyróżniające każdą z nich. Dodatkowo – wychodząc na przeciw użytkownikowi stworzyliśmy filtrowanie wg kategorii realizacji. Działanie to podyktowane było tym, by umożliwić użytkownikowi wyświetlanie jedynie interesujących go pozycji.

Spójna kolorystycznie mapa Google

Wiedząc, o tym, jak ważne są detale w branży architektonicznej, dodaliśmy mapkę Google w odcieniach czerni i bieli – tak, by była spójna z resztą strony WWW.

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!