Projektuję. Kupuję. Wymagam.

Wraz z postępem technologii ewoluują wymagania konsumentów. Konkurowanie ceną to dziś za mało. Na każdym etapie procesu zakupowego wychodzimy naprzeciw potrzebom wymagającego klienta. Po zaprojektowaniu metodycznie testuję sklep. Staję się Twoim wymagającym klientem.”

Szymon Gajewski

Cześć!

Jestem Szymon Gajewski. Projektuję sklepy internetowe dla wymagających klientów. Jestem też Twoim potencjalnym klientem. Co chcesz mi dziś sprzedać

Szymon Gajewski

E-commerce expert    Fb.  —  Li.

Zajrzyj na mój profil na LinkedIn, gdzie codziennie publikuję treści związane z nowinkami, zawiłościami i niuansami świata e-commerce.

Zapraszam cię do mojej grupy na Facebooku Prowadzimy Sklep Internetowy. Jest to jest grupa otwarta na dialog. Spotykamy się na niej z innymi właścicielami e-commerce, również z moimi klientami, rozmawiamy o wadach, zaletach i trudnościach w codziennym prowadzeniu sklepów. Pomagam również w miarę możliwości na bieżąco od strony technicznej.

Inteligencja
finansowa
to wartość.

Zostałem wychowany w duchu cenienia wartości pieniądza i jakości produktów. Wypracowanie przez lata własnych, wysokich standardów oczekiwań od sklepów internetowych było dla mnie naturalne. Dziś 95% swoich zakupów robię w sieci. Projektując sklepy analizuję najpierw oczekiwania jego potencjalnych klientów. Zawsze pytam też – czy Ty jesteś swoim klientem?

Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki. Jako programista mam głęboki wgląd w funkcjonalności, które oszczędzają mój czas i pieniądze. Znam się na zarządzaniu finansami, na weryfikacji cen, mam wysoką umiejętność analizowania danych. Jestem tak zwanym Metodycznym Klientem według typologii Bryana Eisenberga.

Czyli:

Metodyczny klient
to uważność

 • analizuję produkty i usługi
 • czytam opinie i recenzje na niezależnych stronach
 • badam szczegóły i specyfikacje
 • porównuję
 • sortuję i filtruję
 • czytam wypowiedzi ekspertów
 • kupuję świadomie
 • popieram decyzję logiką – nie impulsem
 • czasem sprawdzam towar w sklepie stacjonarnym, by potem wrócić po zakup do sieci.

Rozpoznanie
potrzeb klienta
to umiejętność.

Twój wymagający klient Twój spersonalizowany pod niego sklep Nasz projekt

Wysoka jakość produktów w sklepie zaprojektowanym zgodnie z najwyższymi standardami jakości to Twój zysk. Co to oznacza w praktyce?

W świecie e-commerce sklep mówi językiem Twojego klienta i komunikuje się obrazem z jego świata. Poprzez sklep dajesz mu sygnał, że:

 • spełnisz jego wymagania,
 • rozumiesz jego potrzeby,
 • możesz je zaspokoić,
 • a nawet zgadnąć, jakie będą kolejne.

Pomogę Ci odkryć te potrzeby i zaplanować drogę Twojego digitalowego klienta od nieufnego i poszukującego do usatysfakcjonowanego zakupami w sieci i polecającego Ciebie innym.

Kolektywna
praca to
innowacyjność.

Jako projektant, wieloletni klient oraz obserwator sklepów online opiekuję się pomysłem przyszłego właściciela sklepu od pierwszej rozmowy do ostatniej. Przekładam Twoją wizję na język techniczny i zlecam pracę swoim zaufanym specjalistom.

Razem tworzymy całość. Razem tworzymy jakość. Razem dajemy wartość.

Zobacz artykuły na moim blogu

Follow
...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!