Szkolenie Indywidualne

Szkolenie prowadzimy zarówno podczas spotkania 1:1 w Warszawie, jak i online poprzez Skype. W czasie szkolenia otrzymasz precyzyjnie opracowane przez nas slajdy - nasycone świetnymi informacjami m.in. od agencji reklamowych. Dotyczą one m.in. skutecznych sposobów marketingowych dotarcia i pozyskania klientów, którzy budują Twój biznes.

Szkolenie może odbywać się także dla kilku osób, jeśli rozpoczynacie razem.

Podczas szkolenia dowiesz się m.in., czego oczekiwać od projektanta stron internetowych, tak, aby strona nie była tylko wizytówką w sieci, ale także narzędziem, które wnika w podświadomość Twojego klienta i każe mu wracać do Ciebie po kolejne produkty i usługi. Opracujesz razem z nami elementy biznes planu (który warto mieć przy rozpoczynaniu każdego biznesu - planowanie to podstawa) takie jak np. rynek, potrzeby klienta czy korzyści z zakupu Twoich produktów i usług oraz nauczysz się pracy z celem. Zapoznamy Cię z marketingiem szeptanym, czyli sposobem, w jaki znajomi będą za darmo pracować dla Ciebie.

Inwestycja w 5-godzinne szkolenie: 450 zł.

Może być ono podzielone na trzy części.

Szkolenia dla grup zorganizowanych

Prowadzimy także szkolenia dla większych grup, m. in. w ramach projektów unijnych. Współpracujemy z firmami wspierającymi rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Co oferujemy?

 

SzkolenieCałodzienne szkolenie z zakresu marketingu i promocji dla początkujących przedsiębiorców,

Tematyka obejmuje:

aktualne trendy w marketingu internetowym,
media społecznościowe,
podmiotowość środków reklamy takich jak strona www, blog firmowy, logo, copywriting, ofertowanie,
promocję firmy z wykorzystaniem różnych kanałów w sieci www (katalogi firm),
zdefiniowanie grupy docelowej oraz konkurencji,
najskuteczniejsze na dzień dzisiejszy sposoby niedrogiej reklamy płatnej

 

Dla zamawiających powyższe szkolenie wycena ustalana indywidualnie, zależna od ilości uczestników. Szkolenia prowadzimy w Warszawie i Wrocławiu.

Top