Konsultacje indywidualne

Networking

Konsultacje trwają jednorazowo 1 godzinę zegarową podczas której dyskutujemy, robimy burzę mózgów i tworzymy, tworzymy. Jakie konkretne kroki podejmiemy podczas serii spotkań:

omówimy drogę i cele Twojego biznesu
wyszukamy gotowe zdjęcia/ikony, których użyjesz na stronie i na Facebooku
omówimy Twój firmowy Fanpage, grupę na FB
napiszemy zestaw tekstów używanych do ofert, ulotek czy na stronę www
omówimy sposoby pozyskiwania Twoich klientów
stworzymy plan marketingowy na kilka miesięcy do przodu
wymyślimy nazwę, stworzymy koncepcję logo
porozmawiamy też o sprzedaży i obsłudze klienta
napiszemy: krótką, jasną wiadomość, która komunikuje w 30 sekund, co robisz i w czym możesz pomóc potencjalnym klientom. Ta wiadomość wyjaśnia wartość Twojego produktu lub usługi w sposób pozwalający klientom zrozumieć czy potrzebują tego, co im oferujesz tzw. Elevator Speech
otrzymasz wskazówki marketingowe do używania na co dzień

Poznasz także sekrety i kulisy prowadzenia biznesu znanych amerykańskich milionerów.

Inwestycja w konsultacje: 100 zł/h.


Najpierw mówisz Ty, a ja słucham. Chcę wiedzieć, jaki masz pomysł, na czym chcesz zarabiać i dlaczego nie więcej:). Potem działamy, porządkujemy, prognozujemy i układamy. Spotkań może być kilka zależnie od Twoich potrzeb. Pierwsze spotkanie trwa 2 h. Do spotkania należy wcześniejsze przygotowanie poprzedzone krótką rozmową telefoniczną bądź wymianą mailową, a także mail podsumowujący po spotkaniu.

Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy! W Warszawie spotykamy się na żywo, a z Polską poprzez Skype lub Facebook komunikator. Napisz do mnie [email protected] albo zadzwoń tel: 601 060 959. Pamiętaj, że uczestnicząc w moich konsultacjach otrzymujesz 10-letnie doświadczenie biznesowe. Do tego 15-letnie doświadczenie handlowca, który wie, jak naprawdę sprzedawać i trenerki, która udoskonaliła sztukę przekazywania wiedzy i motywowania w najprostszy i najbardziej efektywny sposób.

Reklama, rozpoznawalność, wyjście przed konkurencję poparte wiedzą i wsparciem sprawi, że będziesz świadomie i pewnie kroczyć swoją ścieżką biznesową.

Dlaczego jesteśmy skuteczni?
Pracujemy ciężko, by nasi klienci szybko osiągali rezultaty w swoich firmach.


Wierzymy, że ucząc i wdrażając najlepsze praktyki marketingowe możemy zmaksymalizować krótko- i długoterminowe rezultaty pracy naszych klientów.


Zawsze jesteśmy czujni na poszerzanie możliwości pozyskiwania klientów w firmach, które wprowadzamy w świat biznesu.


Wciąż uczymy się najnowszych narzędzi, tak aby nasz klient był zawsze na czasie.

Top