Copywriting

Zleceniodawca nie będąc profesjonalnym pisarzem decyduje, że teksty napisze sam. Jednak nie robi on tego na co dzień. Z reguły też zwyczajnie nie zna się na pisaniu tekstów marketingowych do mediów elektronicznych. W związku z tym nie może się zmotywować do napisania tekstów do wszystkich zakładek. Znacząco opóźnia zatem aktywację strony (nieraz o kilka miesięcy!). Często też teksty napisane przez nieprofesjonalistów nie mają wyrazu, przekazu, są nudne i nieczytelne. Dlatego my wyspecjalizowaliśmy się w pisaniu tekstów marketingowych specjalnie na strony internetowe, na profile w mediach społecznościowych i do formatek ogłoszeniowych.

Teksty marketingowe to takie, które nie tylko są ładne, czy poprawne stylistycznie, ale też takie, które przyciągną odpowiednich ludzi, które celują w potrzeby klienta naszego klienta, które go poruszą, zaciekawią i ruszą.

Dodatkowo istotną kwestią jest pozycjonowanie. Sprytnie napisane teksty pozycjonują stronę w Google. I tyle. I aż tyle!

Podany poniżej „Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.” Oznacza to, że ten cennik nie jest wiążący, lecz wszystko ustalamy indywidualnie.

Cennik usług copywriterskich:

Top